Yellow Star

Pendik Ofis Taşıma ve İşyeri Taşıma Hizmetleri

pendik ofis taşıma
K-3 YETKİ BELGESİYLE PENDİKTE GÜVENLİ OFİS TAŞIMACILIĞI Pendik ofis taşıma Bu sektörde her zaman önde gelen bir nakliyat firması olarak gösterilen ve bu doğrultuda müşterilerinin memnuniyetini kazanan günümüz nakliyat firmaları arasında önemli başarılarla göz önüne gelen Avrupa nakliyat ile ofis taşıma hizmetleri artık daha rahat meydana gelebilecek. Yetkili Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının taşımacılık sektörünün güvenli bir şekilde yapılması ve bu konuda standartların uygulandığı K-3 Yetki belgesiyle alarak taşımacılığı kontrol ve güvenli yapılması için çalışmalar yapmaktayız.

ofis taşıma şirketleri

pendik ofis taşıma firmaları
Yeterli personelimiz ve geniş araç filomuz sayesinde İstanbul içi Pendik Ofis Taşıma başta olmak üzere ve diğer şehirlerde her türlü ofis, üniversite, fuar, fabrika taşıma hizmetlerini kolaylıkla gerçekleştirip istenilen yere güvenilir bir biçimde götürmeyi kendimize nihai hedef kabul ettik. 1990 senesinde taşımacılık sektörüne ilk başlangıcını yapan firmamız www.ofistasimafirmalari.gen.tr web sitesi üzerinden her vakit almış olduğu işleri doğru zamanda ve uygun ekonomik rakamlar vererek taşıma işlemlerini gerçekleştirmeye çalışmıştır. Bunun yanı sıra kurumsal ofis taşıma sektöründe bunu adım adım yaparak günümüz Türkiye'sinde yer alan bütün Anonim şirketleri, holdingler ve bireysel firmaları bünyesinde bir arada toplamıştır. Avrupa nakliyat genellikle olası oluşabilecek problemlere karşın pratik çözümler meydana getiren ve hızlı bir biçimde hareket eden bir ofis taşıma şirketi olarak ilk hedef para değil müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak alınan işleri yerinde ve zamanında ulaştırmayı her zaman ilk hedef olarak belirlemiştir.
pendik ofis taşıma şirketleri
Firmamızın en göze çarpan özelliği almış olduğu büyük küçük ayırt etmeksizin gerçekleştireceği işleri sigorta işlemlerini gerçekleştirmeden hiçbir işe yapmak için ön plana çıkmaz. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz de zaten budur. Bu yüzden personelimiz ve geniş araç filomuzun yanı sıra sigorta işlemlerini de gerçekleştirerek güven adına taşımacılık işlemlerimize start veririz. Ofis taşımacılığında farklı türde bulunan malzemenin yer almasından ötürü bu hususta büyük bir hassasiyetlik ile harekete geçeriz.

ofis taşıma firmaları istanbul

Kurumsal Hizmetlerimiz

İstanbul Ofis Taşıma 1990 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bütün hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmayı hedeflemiştir. Her müşterimiz aynı değerlere sahiptir ve bizim için eşittir.

Devamı

Araçlar ve Ekipman

Nakliyat Araçlarımız
Nullam ut neque neque

Kurumsal Taşımalara özel dizayn edilmiş araçlarımız mevcuttur.

Devamı
Ambalaj ve Paketleme
Sed aliquam mauris

Avrupadan ithal paketleme malzemeleri ile niteliğe uygun ambalajlama yapmaktayız.

Devamı
Teknik Destek
Aliquam aliquet sem

Mobilya, Tesisat ve Elektrik ustalarımız Hizmetinizdedir..

Devamı