Yellow Star

Ofis taşıma şirketleri ve ofis nakliyat şirketleri

Avrupa Nakliyat Bir çok alanda açılan büroların, kurumsal ofislerin, kişisel ofislerin veçeşitli acentaların sayısı gittikçe artmaktadır. İş dünyasında, her zaman işler yolunda gitmeyebiliyor ve taşınmak icab edebiliyor.

Ofis Taşıma şirketleri

Durum böyle olunca, ofislerin taşınması, yerleştirilmesi nakliyesi ve nakliye alanında bir sektörün ortaya çıkması kaçınılmaz bir hal almıştır. Ofis taşıma firmamız ofis taşımacılığından sorumlu olan uzman ve profesyonel elemanları ile tecrübelerini, yenilikçi iş anlayışını ve nakliye filosunu en iyi hizmeti verebilmek için siz müşterilerimize sunmaktadır. Bilgisayarlar, fotokopi makineleri, yazıcılar ve benzeri birçok elektronik cihaz, özel ambalajlama ve paketleme isteyen ürünler listesinde yer almaktadır. Taşınması sağlanacak olan ofisiniz için gelen alanında uzman deneyimli elemanlarımız taşınacak ofis eşyalarınız için firmamızın nakliye araç filosundaki en uygun nakliye aracını tespit ediyoruz. Ambalajlama ve paketleme işlemini gerçekleştirecek elaman sayısı, sigortalama ve asansör aracının kurulum yerini tespiti gibi işlemleri, analiz yapan uzman elemanlarımız, iş yerinizi ziyareti esnasında ki ilk aşamada eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Avrupa Ofis ve iş yeri taşıma hizmetlerinde, ofis ve iş yerinizdeki eşyalarınızın güvenliğine zarar vermeden eşyalarınızın taşınmasına ve hızlı taşıma özelliklerine azami hassasiyet gösterir. Taşınma işleminin gecikmesi telafisi zor güçlükleri beraberinde getirir, firmamız, ofis taşıma hizmetlerinde genellikle tatil günlerinizi tercih etmektedir. Ofis taşıma hizmeti için özel olarak tasarlanmış olan nakliye aracımızın temizliği her gün firmamızın temizlik görevlileri tarafından itina ile yapılmaktadır. Özel raflarla donatılmış olan nakliye aracımızın kırılacak ve hassas olan eşyalarınızı raflara yerleştirir. Böylece en kaliteli taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Ofis taşıma firmaları değerli ofis malzemelerinizi titizlikle Dünya standartlarına uygun bir şekilde paketler ve yeni ofisinize taşırlar. Taşıma işleminde uzman personel kadrosu ile modern taşımaya uygun araçlar ve paketlemede kullanılan kaliteli ambalajlar önem arz eder. Eşyalarınızın güvenliği için yine sigorta anlaşmaları da önemlidir.

Ofis Taşıma şirketleri istanbul

kaliteli ekipmanları ile hizmetinize hazırladılar. Avrupa nakliyat firmaları çağın gerekliliklerine uygun şekilde eski ofisinizi yeni ofisinize tam olması gerektiği gibi büyük titizlikle taşıyor. Asla taşınma esnasında oluşabilecek zararlar mahal verilmediği gibi düzensizliklere de önceden belirlenen bir takım uygulamalarla sistematiklik kazandırarak, her şeyin yerli yerince olmasını sağlamaktadır.

Araçlar ve Ekipman

Nakliyat Araçlarımız
Nullam ut neque neque

Kurumsal Taşımalara özel dizayn edilmiş araçlarımız mevcuttur.

Devamı
Ambalaj ve Paketleme
Sed aliquam mauris

Avrupadan ithal paketleme malzemeleri ile niteliğe uygun ambalajlama yapmaktayız.

Devamı
Teknik Destek
Aliquam aliquet sem

Mobilya, Tesisat ve Elektrik ustalarımız Hizmetinizdedir..

Devamı