Yellow Star

Ofis Nakliye firmaları ve Büro taşıma firmaları

İşyeri Taşıma Firmaları Çünkü işyeri taşıma firmaları başta olmak üzere birçok ofis veya büro sahibi başka bir yerde çalışmasını yürütmek için eşyalarını taşınmasını isteyerek ne olduğu belli olmayan hiçbir güvence tahsil etmeyen firmalarla anlaşıp sonrasında sıkıntıya girmişlerdir. Bizde sizlere bu sorunlarla karşı karşıya kalmanız adına yıllardır taşımacılık sektörü olarak öncü olan www.ofistasimacilik.com.tr Avrupa nakliyat yüzlerce işyeri taşıma firmaları, büro taşıma, ofis nakliye, su taşımacılığı, makine taşıma ve çelik kasa taşıma sektöründe hizmet sağlayarak müşterilerine bu yolda öncü bir taşımacılık firması olmuştur. Sizde güvenli yollar ile bütün işyeri taşıma işlemlerini nakliyat firmamız aracılığı ile gerçekleştirin. Mutlaka işyeri nakliyat adına ekspertiz ricasında bulunan müşterilerimize ekspertiz işlemimiz herhangi bir para karşılığı talep edilmeden yapılmaktadır. Nakliyat şirketimize ulaşabileceğiniz yirmi dört saat işyeri taşıma adına ulaşabileceğiniz hattımız yer almaktadır. Nakliyat firmamız taşımacılık hizmetlerindeki hedefi koşulsuz müşteri beğenisini almak olarak bu yola baş koymuştur. Avrupa nakliyat randevu hizmetleri ve diğer hizmetleri bilgisayar destekli olarak devam ettirmektedir. İşyeri malzemelerinin taşıma sırasında bir sıkıntı yaşanmaması adına gerekli olan bütün alt yapıya sahip olan ender bir işyeri taşıma firmalarındandır. İşyeri taşıma hizmeti sırasında güvenli, pratik ve kaliteli bir nakliyat firması olan

profesyonel ofis taşıma

adresine girerek bize ulaşın ve işyeri taşıma işlemlerinin nasıl olduğuna dair bütün bildiklerimizi tüm samimiyetimizle sizleri bilgilendirelim. Avrupa Nakliyat yapmış olduğu pek çok taşıma ile isminden söz ettirerek uzman çalışan kadrosu ile kaliteli ve güven duygusu aşılayarak bir hizmeti sizlere sunar. Ofis, büro, işyeri taşıma firmalarının taşınmasında bizimle çalışmayı netleştirip işleminizi bizimle gerçekleştirdiğiniz andan itibaren malzemeleriniz sigortalanmakta ve şirketimiz güvencesi altında gidileceği bölgeye doğru yola çıkmaktadır. Eşyalarının daima bizimle güvende olacağından emin olabilirsiniz. İşyeri taşımalarımız ile alakalı olarak daha fazla ayrıntı almak istiyorsanız firmamızla iletişim kurmak sizler adına yarar sağlayacağından şüphe duymayız.

ofis taşıma firmaları

Kurumsal Hizmetlerimiz

İstanbul Ofis Taşıma 1990 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bütün hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmayı hedeflemiştir. Her müşterimiz aynı değerlere sahiptir ve bizim için eşittir.

Devamı

Araçlar ve Ekipman

Nakliyat Araçlarımız
Nullam ut neque neque

Kurumsal Taşımalara özel dizayn edilmiş araçlarımız mevcuttur.

Devamı
Ambalaj ve Paketleme
Sed aliquam mauris

Avrupadan ithal paketleme malzemeleri ile niteliğe uygun ambalajlama yapmaktayız.

Devamı
Teknik Destek
Aliquam aliquet sem

Mobilya, Tesisat ve Elektrik ustalarımız Hizmetinizdedir..

Devamı