Yellow Star

İşyeri Taşıma

İşyeri taşıma oldukça zor bir durumdur. Öyle ki hem taşınacaksınız hem de para ve zaman kaybetmeyeceksiniz. Bu neredeyse mümkün olmayacak bir durum. Ama bunun için görevlendirilmiş firmalar bulunuyor. Biz de bu nedenle kurulmuş uzun bir geçmişe sahip firmayız. Firmamız Avrupa nakliyat işyerinize ait tüm eşyaları sizin belirttiğiniz gün ve zaman içerisinde belirteceğiniz adrese naklini gerçekleştirecektir.ofis taşıma firmaları Amacımız sizin kalitenizden ve hizmetinizden ödün vermeksizin bir an önce gideceğiniz yere sizi ulaştırmaktır. Bunun için eğitim almış profosyonel ekibimizle birlikte sizlere yardımcı olabiliriz. Şimdi yapmanız gereken tek şey telefon numaramızdan bize ulaşmak. Siz isteyin biz işyerinizi kilometrelerce öteye taşıyalım. Zaman ve nakil bizim işimizdir.ofis taşıma

Kurumsal Hizmetlerimiz

İstanbul Ofis Taşıma 1990 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bütün hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmayı hedeflemiştir. Her müşterimiz aynı değerlere sahiptir ve bizim için eşittir.

Devamı

Güncel Taşımalar

Ekim 15, 2014

FATİH KAMU HASTANELERİ

Fatih kamu hastaneler birliği genel sekreterlik binasının tüm taşıma işlemi firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmıştır.

Diğer Referanslar
Ağustos 17, 2014

BAKIRKÖY GENEL SEKRETERLİK BİNASI

2014 Yılında firmamız bircok kamu kuruluşların taşımasını yaptı.ofis taşımalarda tercih edilen ilk 3 firma arasına girmeyi başarmış ve yaptığı taşımalarla bunu ispat etmiş

Diğer Referanslar

Araçlar ve Ekipman

Nakliyat Araçlarımız
Nullam ut neque neque

Fatih kamu hastaneler birliği genel sekreterlik binasının tüm taşıma işlemi firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmıştır.

Devamı
Ambalaj ve Paketleme
Sed aliquam mauris

Avrupadan ithal paketleme malzemeleri ile niteliğe uygun ambalajlama yapmaktayız.

Devamı
Teknik Destek
Aliquam aliquet sem

Mobilya, Tesisat ve Elektrik ustalarımız Hizmetinizdedir..

Devamı