Yellow Star

Ofis Nakliyesi ve Büro nakliyesi

İşyeri Nakliyesi Hizmeti Gelir gider kayıtlarının tutulduğu döküm olan muhasebe, hukuk ve diğer bölümlerde ofislerde yapılan işler adına süreklilik ve devamlılık oldukça önem arz eden bir kavramdır. Özellikle vakitli işlerin yoğun olduğu hukuk ve muhasebe bölümlerinde etkileşimde olan bürolarda taşınma ihtiyaçları iş ile alakalı sıkıntıların nüksetmesine yol açar. Avrupa nakliyat firmamız işyeri nakliyesi alanında kurumsal hizmet anlayışını ortaya koyarak tüm işyeri taşınma hizmetlerinde en dar zaman içerisinde yapmaktadır. Bu olasılıklarla hem ofislerde işlerin yarıda kalmadan devam edilmesine hem de herhangi bir evrak veya malzemenin ortadan kaybolmaması sağlanmaktadır. Kurumsal olarak çalışan bu sektörde çok firma bulunmaktadır. Ancak kurumsallık demek bu işi güven duygusu vererek ya da taşınma sırasında herhangi çıkacak bir durumda firmanın tutumu nasıl olacak gibi sorulara nasıl tepki vereceği önemlidir. Biz sizlerin eşyalarını sigortalayarak bu anlamda eşyalarınızı güvenceye alıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve ilerlemiş ekipmanlarımız ile sizlerin önüne koyduğumuz işyeri nakliyesi hizmetleri sonucunda tüm taşınma işlemleriniz bir iş günü içerisinde bitirilmektedir. Kurumsal hizmet anlayışıyla çıkılmış olan bu yolda Avrupa nakliyat tüm taşımacılık hizmetlerini alanında deneyimli ekibi ile nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. İşyerinizde bulunan tüm değerli eşyalarınız tecrübeli personellerimiz tarafından itina ile kolilenerek istiflenmekte ve ileri düzeyde teknolojik modern cihazlar yardımı ile nakliye aracına yüklenmektedir. Taşıma aşamasının bitiminde ise uzman ekiplerimiz tarafından yeni taşınacağız işyerinizde malzemelerin yerleştirilmesi itina ile yapılmaktadır. Bu sırada işyeri düzeniniz sizin belirlemeniz dışına çıkılmadan yapılıp daha sonrasında eşyaların yerleştirme işlemi gerçekleştirmektedir.

ofis taşıma istanbul firmaları

Taşımacılık işleri www.ofistasimafirmalari.gen.tr Avrupa nakliyat firmamız tarafından yapılan nakliye işleri adına ekonomik anlamda sizleri sıkıntıya girdirmeyecek bir ücret politikası ile sizlere ücret sunarız. Taşımacılık hizmetinde kesin cüret bilgisinin temin edilmesi adına taşınacak eşya durumun ve gidilecek yerin kesin olarak belirlenmesi şarttır. Bu bilgiler hususunda yapılan ekonomik fiyat seçenekleri sayesinde profesyonel işyeri nakliyesi hizmetleri sunulmaktadır.

ofis taşıma firmaları

Kurumsal Hizmetlerimiz

İstanbul Ofis Taşıma 1990 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bütün hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmayı hedeflemiştir. Her müşterimiz aynı değerlere sahiptir ve bizim için eşittir.

Devamı

Araçlar ve Ekipman

Nakliyat Araçlarımız
Nullam ut neque neque

Kurumsal Taşımalara özel dizayn edilmiş araçlarımız mevcuttur.

Devamı
Ambalaj ve Paketleme
Sed aliquam mauris

Avrupadan ithal paketleme malzemeleri ile niteliğe uygun ambalajlama yapmaktayız.

Devamı
Teknik Destek
Aliquam aliquet sem

Mobilya, Tesisat ve Elektrik ustalarımız Hizmetinizdedir..

Devamı