Yellow Star

Göztepe Ofis Taşıma Hizmetleri

Göztepe Ofis Taşıma Firmaları Sadece Taşımacılık İle Güvenli Taşınıyorsunuz Siz değerli ofis işletmecileri açısından aklında büyük soru işareti olan taşıma aşamalarının, sağlam dayanaklara göre yapılması öngörülmektedir. Avrupa Nakliyat firması olarak Göztepe Ofis Taşıma işlemlerini yaparken senelerin tecrübesi ekiplerimiz, çözüm odaklı çalışmalarımız ve inovatif düşünce temelleri göz önüne alınarak bu sayede işlerimizi layıkıyla yapmaktayız. Firmamız en güvenilir ve fiyat uygunluğu olarak göz önüne alındığında enler listesinde yerini almıştır. Aynı vakitte de firmamız parça taşıma veya komple taşıma gibi hizmet imkânları sunmaktadır. Paketleme işlemleri yapılırken taşınacak olan malzemelerin tek tek ele alınıp, tecrübeli ekip çalışanlarımızla yapısına uygun şekilde ambalajlanır. Paketleme aşmalarından sonra elemanlarımız özenli ve dikkatli bir şekilde taşınacak olan eşyaları aracımıza yükler. Bu biçimde özenle yerleştirilmiş olan malzemelerin kırılmaya ya da zarar görmeye karşı daima ekip çalışanlarımız temkinli bir şekilde işini yürütür. Taşıma işlemi gerçekleşecek olan malzemeler yeni yerine ulaştırılmak üzere yola koyulur.

ofis taşıma firmaları

Yeni yerleşeceğiniz bölgeye getirilen malzemeler yapılan anlaşma şartı ile uzman ekibimiz dâhilinde istenilen yerlere konulur. Bize verilen işleri layıkıyla ve zamanında yapacağımız için bu yüzden kafanızda herhangi bir soru işareti bırakmadan işlerinize tüm hızıyla devam edebilme fırsatı sunmuş Oldukça zor bir iş olarak görülen ve aynı vakitte de büyük emek sarf eden taşımacılık aşamaları, olası meydana gelebilecek olan maddi veya manevi sıkıntı hususunda sigortalı nakliye hizmeti sunan firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz. 1990 yılından veri kesintisiz hizmet sunan Göztepe Ofis Taşıma firmaları web sitesiyle İstanbullun tüm ilçeleri başta olmak üzere. Türkiye’nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine yurdun dört bir yanına sorunsuz, güvenilir taşımacılık anlayışıyla hizmet sunan firmamız sizler için tüm eşyalarınızı sorunsuz ve garantili olarak yetkili bakanlığı K-3 belgesine bağlı olarak taşıma işlemlerini yerine getirmekteyiz.

ofis taşıma şirketleri

Kurumsal Hizmetlerimiz

İstanbul Ofis Taşıma 1990 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bütün hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmayı hedeflemiştir. Her müşterimiz aynı değerlere sahiptir ve bizim için eşittir.

Devamı

Araçlar ve Ekipman

Nakliyat Araçlarımız
Nullam ut neque neque

Kurumsal Taşımalara özel dizayn edilmiş araçlarımız mevcuttur.

Devamı
Ambalaj ve Paketleme
Sed aliquam mauris

Avrupadan ithal paketleme malzemeleri ile niteliğe uygun ambalajlama yapmaktayız.

Devamı
Teknik Destek
Aliquam aliquet sem

Mobilya, Tesisat ve Elektrik ustalarımız Hizmetinizdedir..

Devamı